Od roku 1986 zajmujemy się produkcją opakowań z tektury. Do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 2, 3, 5-warstwową, tekturę litą oraz mikrofalę. Oferujemy opakowania szare oraz jedno i dwustronnie bielone, w pełnej gamie gramatur. Produkujemy pudła klapowe klejone i zszywane, opakowania fasonowe, pudła wieczkowe, kartony kaszerowane oraz wyposażenie opakowań (przekładki, kratownice, obwoluty, narożniki, itp.).

Jako producent opakowań kartonowych zapewniamy dowolność doboru techniki druku na tekturze. Każdy produkt może być zadrukowany w dowolnej technice tzn. fleksograficznej, sitodrukowej czy offsetowej, wg wymagań klienta. Do druku wykorzystujemy wyraźne i trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego.

Opakowania wykonywane są przy wykorzystaniu zautomatyzowanych procesów i nowoczesnych linii produkcyjnych, co pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym umożliwiającym produkcję wielkoseryjną, jak i realizację zamówień jednostkowych. Posiadamy maszyny i narzędzia (klisze, wykrojniki) najlepszych producentów, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą umożliwia wykonanie każdego typu opakowania czy wyposażenia do kartonu.

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi, które zapewniają właściwe warunki przechowywania surowców jak i wyrobów gotowych. Wykorzystywany system zarządzania powierzchnią pozwala na szybką identyfikacje stanów magazynowych, co w znaczący sposób wpływa na skrócenie długości procesu produkcji i dostawy.

Zaopatrujemy w opakowania firmy m.in. z branży spożywczej, cukierniczej, farmaceutycznej, odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, AGD, motoryzacyjnej, meblowej. Ponadto nasze opakowania trafiają do firm transportowych i logistycznych.

Specjalną ofertę kierujemy do łódzkich firm. Nasz zakład produkcyjny jest w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług, terminowość oraz dostawę w cenie lepszej niż ceny rynkowe obowiązujące w Łodzi.

Standardowo termin realizacji wynosi 5 dni roboczych przy pierwszym zamówieniu, kolejne zamówienia są realizowane w terminie 3 dni roboczych. Oferujemy także pomoc w przygotowywaniu projektów opakowań oraz nadruków. Uwzględniamy wszelkie życzenia zamawiającego dotyczące sposobu pakowania, paletowania, oznakowania, foliowania palet, itp.

Wyroby dostarczamy własnym transportem.

Aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami o naszej firmie. Sprawdź najnowsze aktualności.

Zobacz wszystkie
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.